Czytak.

Polska Społeczność Klango, Komputery i Internet – forum tekstowe
| Share

page 4/5

first, previous, next, last, 1, 2, 3, 4, 5,

rahlposempny

mam pyrtanie. czy jest strona oczytaku naktórej moge poczytać otym urządzeniu o jego specyfikacjach? i ewentualnych wersjach? zgury wielkie dzięki wszystkim. pozdrawiam.

Date: October 10, 2009

luel

www.czytak.waw.pl
to oficjalna strona producenta Czytaka.
Poza tym wydaje mi się, że już ktoś tego linka podawał.

Date: October 10, 2009

piter9521

nie ww.czytak.com.l to oficjalna strona.

Date: November 5, 2009

rahlposempny

czy ktoś zwas dostał czytaka plus dołapki? ja czekam ale hemmmm niemam go jeszcze. prosze o odpowieći o ewentualne opinie.pozdrawiam.

Date: November 5, 2009

rahlposempny

witam. wszystkich. widzę że wontek sie nierozwija. nie mniej ja otrzymałem czytaka plus i moimi opiniamina temat tego urządzenia chętnie siepodzielle
więc co domnie to urządzenie mi odpowiada w stuprocętach pliki tekstowe odczytuje świetnie. tylko pliki txt ale każdą książke w formacie rtf czy innym morzemy przy pomocy worda czy expres ivo przekonwertować na format txt.
co do daisy to niemamjeszcze rzadnej książki wtym formacie więc niewiemjak czytak współpracuje ztymformatem ale myśle żedobrze.
iwona muwi wtym urządzeniu bardzo czysto wyraźnie i płynnie. fakt żeurzązeniejest drogiejak cholera. ale powiem żeopłacało się.
co doplików mp3 to fajnie grają. piosenki. wtymformacie. naprawde jestemzaadowolony ipolecam to urządzenie. wszystkim zainteresowanym. pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Date: November 7, 2009

piter9521

niewmem jak czyak plus ale czytak mpn źle daisy odtwarza.

Date: November 7, 2009

rahlposempny

tak toprawda ale w plus daisy mabyćpoprawione ilepsze. no i czytak plus jest maludki wporównaniu z czytakiem npn. to tojest maleństwo.

Date: November 8, 2009

pawel

dzienki lah posempny za informacje pozdro`

Date: November 25, 2009

rahlposempny

nie ma zaco. tylko blagam nie lah tylko rahl posępny. izawsze do usług.

Date: November 25, 2009

syntezator

Mi tam jakoś żaden z modeli czytaka nie przypadł do gustu. Obydwa wydziałem niedawno i zapomniałem o tym napisać.
Już lepszy dla mnie jest milestone.

Date: November 26, 2009

Show list of threads: Komputery i Internet – forum tekstowe

page 4/5

first, previous, next, last, 1, 2, 3, 4, 5,

Sign-in to hide ads